Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Готуймось стати професіоналами
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  15 Квітня 2016 р.

  15 квітня бібліотека-філія №3 провела годину профорієнтації «Знайди себе – знайди майбутнє» для учнів 9-Б класу НВК №7. Потрібну ж інформацію, як правильно обрати професію, надала провідний фахівець Хмельницького центру зайнятості Наталія Вітман.

  Зустріч була досить актуальною, так як дев’ятикласники також випускники, а вибір професії є невід’ємним у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, – єдиний, і не допустити помилку. А для цього потрібно добре знати зміст професій, їх роль у суспільстві.

  Цей захід подарував дев’ятикласникам задоволення, а також дав змогу правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

  Ліана Яцюк, завідуюча бібліотекою-філією №3

  «Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас».

  Ч. Дарвін.

  14 квітня працівники бібліотеки-філії №4 для учнів 10-х класів ЗОШ №14 провели інформаційну годину «Світ мультимедіа та Інтернету на допомогу профорієнтації». На захід була запрошена завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності кандидат філологічних наук Олена Броварська.

  Олена Аркадіївна розповіла про Хмельницький інститут соціальних технологій, який є структурним підрозділом Університету «Україна» IV рівня акредитації: «На сьогодні вищу освіту в нашому закладі отримують за 6-ма спеціальностями більше 1000 студентів, з них 7% з особливими потребами. Професорсько-викладацький склад та матеріально-технічна база з новітніми технологіями забезпечують якісний навчальний процес. В закладі діють реабілітаційний та комп'ютерний центри, центр соціальної інклюзії, юридична клініка, бібліотека, спортивний комплекс. Випускники отримують двомовний диплом державного зразка згідно з ліцензією МОН України».

  Старшокласники були активними, вони мали змогу задати фахівцю питання, які їх цікавили.Також учні мали можливість ознайомитись з рекламними буклетами та закладками, які презентувала Олена Аркадіївна, з детальною інформацією про ВНЗ.

  «Вибір професії – відповідальний крок у житті кожної людини. Тому, насамперед потрібно вибрати саме те, що потрібно, щоб уникнути помилок при вирішенні питань «Ким бути?», «Яку стежку обрати в житті?». А сьогоднішній захід допоміг зорієнтуватися у розмаїтті професій і зробити свій правильний вибір», – підвела підсумок Олена Омелянчук.

  Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4

    

  Одним із найважливіших кроків у житті випускників є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини.

  14 квітня у СЗОШ № 27 ім. Д. Іваха для учнів 9-А та 9-Б класів бібліотека-філія № 10 ім. Д. Брилінського провела годину профорієнтації «Готуймось стати професіоналами». Доцент кафедри конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету Людмила Буханцова ознайомила старшокласників з актуальністю здобуття інженерної освіти за напрямом технологія виробів легкої промисловості, розповіла про умови вступу до вишу. Всіх присутніх зацікавили буклети та афіші про спеціальності, які можна здобути в університеті.

  Під час презентації на задану тему викладач продемонструвала старшокласникам найкращі роботи модельєрів. Присутніх вразили ексклюзивні та вишукані колекції талановитої молоді. Цікавою новиною стало те, що серед відомих українських дизайнерів є випускники кафедри конструювання швейних виробів.

  Такий захід допомагає старшокласникам зорієнтуватись на свідомий вибір майбутньої професії. Обираючи професію, слід пам’ятати, що здійснювати відповідальний крок вибору треба свідомо, враховуючи свої нахили та здібності, особливості та громадські інтереси.

  «Звичайно, що вибір професій – це справа не одного дня. Сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить від вас. Врахуйте всі обставини, пов’язані з трудовою діяльністю. Це дозволить вам надовго зберегти свої життєві сили й досягти великих успіхів у житті та кар’єрі», – сказала на завершення Людмила Василівна.

  Інна Герман, завідуюча бібліотекою-філією №10


  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому 2016
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книги у бібліотеках міста

  Нових надходжень літератури було небагато, проте є на що звернути увагу!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр