Екологічне виховання молоді є актуальним питанням не тільки в Україні, але й у всьому світі. Молодь, об’єднавши свої зусилля на захист довкілля, здатна сьогодні не тільки прикрасити планету, а й змінити екологічну свідомість людства.
20 квітня до центральної міської бібліотеки, на годину екологічної мудрості «Зелений паросток майбутнього» завітали учні 7-Г класу НВК №10, щоби поспілкуватися з Єлизаветою Войтович, спеціалістом Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.
![Година екологічної мудрості «Зелений паросток майбутнього»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_ekologiya.JPG)
Єлизавета Олександрівна наголосила на бережливому ставленні до природи, розповіла про те, що потрібно знати, аби не шкодити довкіллю та живій природі, що нас оточує. Подарувала листівки з рідкісними тваринами та рослинами Хмельниччини.
![Година екологічної мудрості «Зелений паросток майбутнього»](/uploads/images/news/news_2015/news_2016/cb_ekologiya1.JPG)
«Ми живемо на багатій, щедрій, прекрасній землі. Але ми не маємо права забути, що сьогодні просто любити природу, милуватись її красою мало, – сказала Єлизавета Войтович. – потрібно природі бути другом, бути її добрим господарем».
|