Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Підведення підсумків огляду-конкурсу
  Елла Холміцька, заступник директора з основної діяльності
  24 Червня 2016 р.

  24 червня о 10.00 у бібліотеці-філії №8 відбулося підведення підсумків міського огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної діяльності серед бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, присвяченого 20-річчю Конституції України. Конкурс проводився з метою активізації та вдосконалення діяльності бібліотек в напрямку підвищення правосвідомості і правової культури молоді міста.

  Огляд-конкурс відбувався згідно з рекомендаціями засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та Положення затвердженого головою МКМР – керуючого справами  Хмельницької міської ради Юліі Сабій.

  В інформаційних довідках про діяльність бібліотек-філій протягом 2015 р. та першого півріччя 2016 р. висвітлювались соціокультурні заходи, інформаційна робота у напрямку правоосвітницької діяльності, співпраця із працівниками юстиції, представниками правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, соціальних служб тощо.

  Конкурсні роботи оцінювали фахівці Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, управління культури та туризму Хмельницької міської ради, Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

  Особливу увагу журі приділило наочним матеріалам із роз’яснення актуальних питань на правову тематику, серед яких: сценарії проведених заходів, мультимедійні презентації до них, інформаційні видання бібліотек, відеоролики, висвітлення заходів у ЗМІ, соціальних мережах тощо.

  Переможцем журі визначило бібліотеку-філію №11 (завідуюча Тетяна Венгрова), якій буде оголошена Подяка Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. ІІ та ІІІ місця вибороли центральна бібліотека та бібліотека-філія №2, які нагороджені  грамотами управління культури та туризму Хмельницької міської ради. Всім переможцям вручені цінні подарунки – книги на правову тематику. За активну участь у проведенні конкурсу оголошені подяки Хмельницької міської ЦБС бібліотекам-філіям №13 (завідуюча Ганна Недвецька); №3 (завідуюча Ліана Яцюк); №12 (завідуюча Тетяна Любенчук).

  «Управління культури і туризму Хмельницької міської ради завжди підтримує заходи, які проводяться міськими бібліотеками у подібних конкурсах. Правоосвітня робота Хмельницької міської ЦБС сприяє донесенню до молоді правової культури, з рівнем якої безпосередньо пов'язана ефективність докорінних перетворень у нашій країні»,– нагороджуючи переможців конкурсу, наголосила  головний спеціаліст Світлана Прокопенко.

  Під час заходу бібліотеки-переможці презентували свою діяльність, для розповсюдження досвіду щодо організації правоосвітньої та правовиховної діяльності на Поділлі.

  «Участь у конкурсі дала можливість поділитися досвідом з колегами, налагодити нові партнерські зв’язки з громадськими організаціями та правоохоронними органами»,– поділилася з присутніми своїми враженнями переможець конкурсу Тетяна Венгрова.

  Виконуючи традиційні просвітницькі функції, накопичуючи знання й зберігаючи культурне надбання, Хмельницька міська централізована бібліотечна система старається стати правоосвітнім інформаційним центром, що надає доступ користувачам до національних та світових інформаційних мереж.


  Філія №10
  Філія №10
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Дивосвіт нової книжки

  Приємного та цікавого читання!

  Завжди раді бачити Вас у бібліотеках Хмельницької міської ЦБС!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр