Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Українська Марлен Дітрих від літератури Наталка Михно
  Адміністрація ЦБС
  19 Жовтня 2016 р.

  У місті Хмельницькому відкрився сезон «Літературних побачень за філіжанкою кави». Це спільний проект ПП «Промо Люкс», інформаційно-розважального видання «Вечірні новини»  та авторського проекту Лори Підгірної «Літературний туризм».

   

   

   


  Чи ненайочікуванішою подією тижня у центральній бібліотеці міста Хмельницького стала зустріч з авторкою, яку влучно назвали українською Марлен Дітрих від літератури Наталкою Михно. Саме тут вона презентувала свій новий роман «Звільнення».


   

   

   

   

  Всі присутні отримали велике задоволення від спілкування із світлою, щирою та оптимістичною жінкою-письменником. Після зустрічі  із чарівною теребовлянкою Наталкою Михно відбулася автограф-сесія

  Коротка довідка про письменницю.
  Наталка Михно, м. Теребовля.

  Виходу книги письменниця завдячує своїм синам  Андрієві та Володимиру. "За їхню віру в мене і в Україну",  ідеться у подяці на сторінках книги, яка по праву називатиметься "візитною карткою" авторки,  пише «Твоє місто Теребовля».

  Книга вийшла друком у тернопільському видавництві "Джура" 25 червня  якраз у день народження Наталії Михно. Це стало справжнім подаруноком для неї самої, а також для усіх читачів, яким поталанить прочитати це літературно-художнє видання, яке редактори називають "оптимістичною терапією для України".

  Письменниця планує організувати декілька нестандартних презентацій у рідних місцях: у Теребовлі та на хуторі Знесіння.

  Нагадаємо, що у 2005 році Наталка Михно видала першу книгу «Марево духу», в якій поряд з історією справжнього кохання описує древню історію Теребовлі. Друга книга виходить у видавництві «Джура» в 2008 році під назвою «Аристократи духу». Того ж року разом із своїм чоловіком Володимиром виїздить у знищене дощенту у 1950-их роках загонами НКВС село Знесіння, поселяється там жити серед лісу і озер, виритих на місці знищеного села, у екологічно чистому дерев'яному будинку, збудованому руками свого чоловіка. Тут вона пише третю книгу трилогії «Сила духу». 2009 року Наталка Михно видає свою четверту книгу — «Звільнення».

  Саме вона започаткувала серію «Мандрівка Україною». На даний момент вже вийшло дві книги: «Скарби твого міста: Теребовля», «Скарби твого селища: Микулинці». Також готується до друку ще одна книга серії  «Скарби твого міста: Тернопіль».

   

  Інформація про проект "Літературний туризм"

  Проект  діє вже чотири роки і охоплює міста Кам’янець-Подільський, Волочиськ а відтепер і Хмельницький. Автор та координатор проекту – Лора Підгірна, журналіст, громадська діячка, голова ініціативної групи ГО «Подільсько-Галицько-Волинська гільдія».

  Мета проекту   організація  мистецьких дійств, літературних бранчів та  зустрічей читачів невеличких подільських міст з відомими українськими письменниками та літераторами.

  Учасниками проекту  за ці  чотири роки стали  такі відомі майстри літературного слова як Ірен Роздобудько, Дара Корній, Сергій Пономаренко, Богдан Коломійчук, Жанна Куява, Ольга Деркачова, Ярослава Матічин, Богдан Береза, Анна Хома та інші.


  Філія №9
  Філія №9
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Приємного та цікавого читання!

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за літо.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр