Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Права людини починаються з прав дитини
  Валентина Дениско, завідувач бібліотеки-філії №3, Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми
  8 Жовтня 2013 р.

  Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини і підлітка є висока правова культура. 8 жовтня у бібліотеці-філії №3 пройшла година відвертої розмови «Підліткова злочинність: джерела, характер і особливості» для учнів 8-х класів ЗОШ №29. До проведення заходу долучилися студенти ХУУПу: Д. Данилюк, О. Гудловська, Ю. Пелюх та Л. Лавренюк.

  Користувачів ознайомили із Кримінальним кодексом України, розкрили причини правопорушень та їх наслідки. Студенти на реальних прикладах із життя разом із присутніми аналізували ситуації підліткової злочинності, прививали навички орієнтування в різноманітних ситуаціях на вулиці, а також навчали правильному використанню засвоєних правил у повсякденному житті.

  Зустрічі сприяла дружня атмосфера, яка витала навколо. Восьмикласники задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді, переглянули заздалегідь підготовлену бібліотекарями книжкову виставку. В цілому виховна мета зустрічі була досягнута.

  Валентина Дениско, завідувач бібліотеки-філії №3

  Знай свої права, дитино!

  10 жовтня працівники бібліотеки-філії №12 разом з учнями 4-Б класу НВК №4 здійснили пізнавальну подорож у країну Права «Знай свої права, дитино».

  У ході мандрівки бібліотекарі познайомили юних користувачів з їхніми правами, що діють згідно з конвенцією ООН, а також пригадали їм й про їхні обов’язки, нагадали й про досить важливий момент – правила поведінки, адже дуже важливим є те, якими мають бути їхні думки, слова і дії під час спілкування з людьми.

  Четвертокласники брали активну участь у правовій вікторині «Чи знаєте ви…», переглянули мультимедійну презентацію, а на завершення запропоновану книжкову виставку «Знай свої права і вмій їх захищати».

  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми

   

  17 жовтня у бібліотеці-філії №2 цікаво та змістовно пройшов тренінг «Право у світі дитинства», у ході якого учні 3-Г класу НВК №4 ознайомилися зі статтями "Конвенції ООН про права дитини" та Конституції України.

  Під час тренінгу юні користувачі отримали відповіді на питання, які їх цікавили за тематикою, брали активну участь у казково-правовій вікторині «Права та обов’язки в сюжетах казок». Аби дітям було цікаво та зрозуміло, бібліотекарі спробували роз'яснити статті Конвенції про права дитини на прикладах героїв відомих казок.

  В цілому, учні дізналися багато нового про те, як закони захищають і охороняють дітей у нашій країні, залюбки розповідали, як вони дотримуються своїх прав та обов’язків, переглянули слайд-презентацію «Конвенція про права дитини», а на завершення – відеоролик «Дитяче щастя».

  Оксана Ковальчук, завідувач бібліотеки-філії №2

  Виховуючи дітей в системі правової культури, формуючи правовий статус людини, громадянина, бібліотека-філія №4 координує свою роботу разом з міськрайонним управлінням юстиції міста Хмельницького. І в рамках проведення тижня правових знань, присвяченого Дню юриста, в бібліотеці 17 жовтня з учнями 11 класу СЗОШ №8 відбувся захід «Право. Закон. Мораль». Провідний спеціаліст відділу правової роботи Бульбах С. І., спілкуючись з юними читачами, розкрила важливі аспекти правової культури та підвищила рівень знань школярів у рамках права, законів та морально-правових норм поведінки в суспільстві. Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу, що й визначило високу ефективність бесіди.

  Насамкінець заходу користувачі переглянули заздалегідь оформлену бібліотекарями книжкову виставку «Права людини починаються з прав дитини».

  Ірина Драйна, завідувач бібліотеки-філії №4


  Вільний доступ до Інтернету у філії №2
  Вільний доступ до Інтернету у філії №2
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки для читання

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр